a
153
0(488) 213 27 59
Çağrı Merkezi
23 FARKLI DALDA, KÜLTÜR VE SANAT KURSLARINA BAŞVURULAR BAŞLADI

Batman Belediyesi, yeni döneme çocuk ve yetişkinlerin zamanlarını değerlendirmeleri, kültür ve sanat alanlarında kendilerini yetiştirmeleri amacıyla 23 dalda kurslar başlatıyor.

 

Yeni dönemde Çocuk Tiyatrosu, Yetişkin Tiyatrosu, Türk Halk Müziği Korosu, Türk Sanat Müziği Korosu, Çocuk Dans Topluluğu, Çocuk Pop Korosu, Çoksesli Çocuk Korosu, Çoksesli Gençlik Korosu, Halk Oyunları Topluluğu (Çocuk), Halk Oyunları Topluluğu (Yetişkin), Piyano, Keman, Klarnet, Pop Gitar, Klasik Gitar, Bağlama, Hobi resim, Ebru, Satranç, Sanatsal Mozaik ve Tasarım, Özel Yetenek Sınavlarına Hazırlık (Resim), Özel Yetenek Sınavlarına Hazırlık (Müzik) ve Takı Tasarım Kurslarına yer verilecek.

 

Batman Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğünce açılacak olan kültürel ve sanatsal kurslar, 23 ayrı başlık altında toplanıyor.

 

 Kurslara başvuru kayıtlarının alınmaya başlandığının duyurusu yapılırken, kurslardan faydalanmak isteyenleri için başvuru kayıtlarının 23.09.2018 Pazar günü saat 17.00’a kadar http://www.batman-bld.gov.tr/kultur/kursbasvurulari.aspx adresinden veya doğrudan Batman Belediyesi Ahmet Güneştekin Kültür Merkezine gidilerek yapabileceği açıklandı.

 

 Yapılan açıklamada, başvuruların tamamlanmasının ardından derslerin 01.10.2018. Pazartesi günü start alacağı belirtildi. |