a
153
0(488) 213 27 59
Çağrı Merkezi
AKSOY “BİZ BİR AİLE OLDUK”

Belediye Başkan Vekili Ertuğ Şevket Aksoy, TP Kristal Park’ta Belediye çalışanları ve aileleriyle iftar yemeğinde bir araya geldi.

 

Yaklaşık 22 aydan bu yana özverili çalışmalarından dolayı Belediye personelini tebrik ederek söze başlayan Başkan Vekili Aksoy, “Biz bir aile olduk. Batman’ın daha güzel yerlere gelmesi için birlikte büyük fedakarlıklar gösterdik, büyük emek sarf ettik. Batman’ın temizliğinden, altyapısına ve üstyapısına kadar birçok alanda yapılan çalışmalarda Belediye personelinin payı büyük” dedi.

 

Başkan Vekili Aksoy, 22 aylık zaman dilimi içerisinde Belediye ekipleri tarafından 430 bin ton asfalt serimi, 17 park yapımı, kanalizasyon döşemesi yapıldığını ve temiz bir kent meydana getirdiklerini belirtti.

 

Bu yıl 25 park ve 200 bin ton asfalt serimi yapılacağını, bunda en büyük emeğin belediye personelinde olacağına dikkat çeken Başkan Vekili Aksoy, masaları dolaşarak personel ve aileleriyle yakından ilgilendi.

 

Belediye Başkan Vekili Ertuğ Şevket Aksoy, Belediyede bulunan birim müdürleri, belediye çalışanları ve ailelerinin katıldığı yemekte, İftar yemeğinin ardından belediye personeli ve aileleriyle birlikte hatıra fotoğrafı çektirdi.