a
153
0(488) 213 27 59
Çağrı Merkezi
RAMAZAN’IN İLK KONSERİ ÖLMEZ’DEN

Batman Belediyesi tarafından vatandaşların iftarlarını açabilecekleri ve huzurlu vakit geçirmeleri için organize edilen Ramazan ayı etkinlikleri kapsamında yer alan konserler dizisi, Orhan Ölmez konseri ile start aldı.

Belediye yemek dağıtım merkezlerinde iftarını açan vatandaşlar ile iftarlarını evde açıp dışarı çıkan aileler için Atatürk Parkında bir dizi programlara yer verildi.

Çocuklara her programda özel bir değer ve yer veren Batman Belediyesi, çocuklar için bir yandan eğlence alanlarında keyifle oynayacakları alanlar oluştururken bir yandan da oluşturulan stantlarda ücretsiz dondurma ve şekerli pamuk dağıtıldı.

Ramazan ayının 1. gününde Atatürk parkına akın eden aileler için de konser programlandı. Saat 22.00’da başlayan konserde, ünlü müzisyen, bestekâr ve söz yazarı Orhan ÖLMEZ sahneye çıktı.

Kudüs’te yaşanan acılar nedeniyle ağırlıklı olarak ilahiler seslendiren ünlü sanatçı ÖLMEZ, konserin süresini de kısa tutarak duyarlılık gösterdi. Konserin bitiminde Belediye Kültür ve Sosyal İşler Müdür Abidin BİNGÜL, sanatçı Orhan ÖLMEZ’e Batman Belediyesi adına çiçek ve teşekkür plaketi takdim etti.