a
153
0(488) 213 27 59
Çağrı Merkezi
EŞ BAŞKANLARDAN ASFALT İŞÇİLERİNE: SİZLERLE GURUR DUYUYORUZ

Batman Belediyesi Eş Başkanları Dr. Mehmet Demir ve Songül Korkmaz, Belediyenin farklı alanlarında yapılan çalışmalarını yerinde inceledi.

 

Güneykent Mahallesinde asfalt serim çalışmalarını yerinde inceleyen ve çalışmalarla ilgili yetkililerden bilgi alan Eş Başkanlar, işçilerle de bir araya gelerek : “Bu sıcakta Batman Belediyesinin başını göğe erdirdiniz. Sizleri tebrik ediyorum. Bu sıcak havada birçok insan dışarı çıkamazken sizler asfaltın yaydığı sıcaklığa rağmen canla, başla çalışıyorsunuz” dediler.

 

Batman Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü yetkililerinden aldıkları bilgiler doğrultusunda, 1 Nisan 2019 tarihinden Eylül 2019 tarihinin ikinci haftasına kadar 46 bin ton asfalt kullanıldığını belirten Eş Başkanlar Dr. Demir ve Korkmaz, bunun da 240 bin metrekareye eş değer olduğunu, yaklaşık 35 kilometrelik bir yolun asfaltlandığı anlamına geldiğini söylediler.

 

Batman için hizmetin en iyisini yapmanın gayreti içerisinde olduklarını belirten Eş Başkanlar, yer altı, yerüstü, sosyal, kültürel, sporsal anlamda tüm birimlerin aktif olarak çalıştığını ve Batman halkına hizmet etmenin gayreti içerisinde olduklarını kaydettiler.