a
153
0(488) 213 27 59
Çağrı Merkezi
PEYZAJ ÇALIŞMALARI KALDIĞI YERDEN DEVAM

Yapımı devam eden parklarımıza peyzaj çalışmalarına kalındığı yerden devam ediliyor. Batman’da mevsim koşulları çiçek ekimi, fidan dikimi ve yeşillendirme çalışmalarına uygun olunca ekiplerimiz peyzaj çalışmalarına kaldıkları yerden devam etmeye başladı.

 

İlk etapta tohum ekme ve gübreleme çalışmalarına başlayan Belediye Park ve Bahçeler Müdürlüğü ekiplerimiz, sonbahar mevsimiyle birlikte Belde, Yeşiltepe ve Güneykent Mahallelerinde bulunan parklarımızda tohum ve çimlendirme çalışmalarına kaldıkları yerden devam ediyor.

 

Batman Belediyesi Eş Başkanları Dr. Mehmet Demir ve Songül Korkmaz, yaz mevsimi dolayısıyla bir süre ara verilen peyzaj çalışmalarına sonbahar mevsimi dolayısıyla kalındığı yerden devam ettiğini belirterek: “Mevsimsel hava koşulları tohum ekimi, çimlendirme ve gübreleme ile fidan dikme ortamı doğduğundan ekiplerimiz çalışmalarına kaldıkları yerden devam etmektedir. Belediyemizin imkânları doğrultusunda kaynaklarımızı etkin ve doğru bir şekilde kullanmayı sürdürüyoruz. Her şey Batman ve halkımız için” dediler.